Skip to main content

Dlaczego Compeed®?

Wieloletnie doświadczenie z jedyną w swoim rodzaju technologią hydrokoloidową

Niezależnie od przyczyny dyskomfortu, jaką może być pęcherz na stopieopryszczka na ustach czy odciski – tysiące zadowolonych Klientów zaufało COMPEED®. Jakie zalety mają nasze produkty w porównaniu z innymi środkami i co to jest COMPEED®? Dowiedz się tutaj!

Nasze doświadczenie, Twoje korzyści

25 lat temu skandynawscy żołnierze zaczęli używać dużych hydrokoloidowych opatrunków pociętych na małe kawałki do ochrony swoich stóp podczas treningów – z zaskakującym rezultatem. Małe plastry hydrokoloidowe idealnie nadawały się do opatrywania pęcherzy i zapobiegania ich powstawaniu. Tak właśnie rozwinęła się marka COMPEED®, a idea leczenia ran w wilgotnym środowisku szybko się upowszechniła.

Po sukcesie plastrów na pęcherze COMPEED® poszerzyło ofertę swoich produktów i dziś dostarcza plastry na odciski, a także produkty do pielęgnacji stóp.  Również przy leczeniu* opryszczki na ustach wiele osób polega na marce COMPEED® i jej Niewidocznych plastrach na opryszczkę / Plastrach na opryszczkę.

Leczenie zmian opryszczkowych.

Co zyskujesz dzięki COMPEED®

Dowiedz się, czym jest plaster hydrokoloidowy COMPEED®, i dowiedz się więcej na temat metody gojenia ran w wilgotnym środowisku!