Skip to main content

Dlaczego COMPEED®?

Odkryj plastry na pęcherze!

Tutaj znajdziesz nasze plastry na pęcherze, plastry na opryszczkę na ustach, plastry na odciski i zrogowacenia.

Plaster hydrokoloidowy Plastry na pęcherze Compeed®

Wieloletnie doświadczenie z jedyną w swoim rodzaju technologią hydrokoloidową

Niezależnie od przyczyny dyskomfortu, jaką może być pęcherz na stopieopryszczka na ustach czy odciski – tysiące zadowolonych klientów zaufało COMPEED®. Jakie zalety mają nasze produkty w porównaniu z innymi środkami i co to jest COMPEED®? Dowiedz się tutaj!

Nasze doświadczenie, Twoje korzyści

25 LAT TEMU skandynawscy żołnierze zaczęli używać dużych hydrokoloidowych opatrunków pociętych na małe kawałki, do ochrony swoich stóp podczas treningów – z zaskakującym rezultatem. Małe „plastry hydrokoloidowe” idealnie nadawały się do opatrywania pęcherzy i zapobiegania ich powstawaniu. Tak właśnie rozwinęła się marka COMPEED®, a idea leczenia ran w wilgotnym środowisku szybko się upowszechniła.

Po sukcesie plastrów na pęcherze COMPEED® poszerzyło ofertę swoich produktów i dziś dostarcza plastry na odciski, a także produkty do pielęgnacji i stóp.  Również przy leczeniu* opryszczki na ustach wiele osób polega na marce COMPEED® i jej Niewidocznych plastrach na opryszczkę / Plastrach na opryszczkę.

*Leczenie zmian opryszczkowych

Co zyskujesz dzięki COMPEED®

Dowiedz się, czym jest plaster hydrokoloidowy COMPEED® i dowiedz się więcej na temat metody gojenia ran w wilgotnym środowisku!

Odkryj plastry na pęcherze!

Tutaj znajdziesz nasze plastry na pęcherze, plastry na opryszczkę na ustach, plastry na odciski i zrogowacenia.