Skip to main content

Kontakt

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą! Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta poprzez wiadomość e-mail. W razie pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do zapoznania się w pierwszej kolejności z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ)!

Poniżej znajduje się opis dotyczący sposobu wykorzystywania Pana/Pani danych:

  • W razie pytań dotyczących wybranego produktu Compeed: HRA Pharma będzie wykorzystywać Pana/Pani dane osobowe w celu przetworzenia zgłoszenia/sugestii i/lub w celu udzielenia odpowiedzi na dane zapytanie.
  • W przypadku zgłoszenia działań niepożądanych: HRA Pharma będzie wykorzystywać Pana/Pani dane osobowe w celach zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa i w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie dot. niepożądanego działania.
  • W przypadku zapytań dotyczących produktu / informacji medycznej: HRA Pharma będzie wykorzystywać Pana/Pani dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące informacji medycznej.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych, a w szczególności rozporządzenia RODO, ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub usunięcia. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia, ograniczenia swoich danych osobowych lub niewyrażenia zgody na ich przetwarzanie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz Pana/Pani praw, proszę zapoznać się z naszą szczegółową Polityką prywatności.