Skontaktuj się z nami

Służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Wypełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta przez e‑mail.

Dowiedz się, jak wykorzystywane są Twoje dane:

  • W razie pytań dotyczących wybranego produktu Compeed: HRA Pharma będzie wykorzystywać Pana/Pani dane osobowe w celu przetworzenia zgłoszenia/sugestii i/lub w celu udzielenia odpowiedzi na dane zapytanie.

  • W przypadku zgłoszenia działań niepożądanych: HRA Pharma będzie wykorzystywać Pana/Pani dane osobowe w celach zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa i w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie dot. niepożądanego działania.

  • W przypadku zapytań dotyczących produktu / informacji medycznej: HRA Pharma będzie wykorzystywać Pana/Pani dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące informacji medycznej.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych, a w szczególności rozporządzenia RODO, ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub usunięcia. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia, ograniczenia swoich danych osobowych lub niewyrażenia zgody na ich przetwarzanie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz Pana/Pani praw, proszę zapoznać się z naszą szczegółową Polityką prywatności.